Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

AVM ISDN-Controller B1 v3.0 aktiv - ISA urządzenie dostępowe ISDN

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
AVM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ISDN-Controller B1 v3.0 aktiv - ISA
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
20001439
Kategoria
Urządzenie, które ma dostęp do ISDN. Telefoniczna sieć ISDN wysyła dane cyfrowe. Istnieją dwa rodzaje dostępu do urządzenia ISDN BRI - podstawowy lub PR - pierwotny.
Urządzenia dostępowe ISDN
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezAVM
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAVM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5661
Statystyki oparte są o 95232 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93039 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 27 Oct 2010 12:30:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu AVM ISDN-Controller B1 v3.0 aktiv - ISA urządzenie dostępowe ISDN:
To krótkie podsumowanie AVM ISDN-Controller B1 v3.0 aktiv - ISA urządzenie dostępowe ISDN arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

AVM ISDN-Controller B1 v3.0 aktiv - ISA

Długie podsumowanie opisu AVM ISDN-Controller B1 v3.0 aktiv - ISA urządzenie dostępowe ISDN:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie AVM ISDN-Controller B1 v3.0 aktiv - ISA urządzenie dostępowe ISDN oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

AVM ISDN-Controller B1 v3.0 aktiv - ISA

X