Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Belgacom ADSL ISDN SPLITTER V2 urządzenie dostępowe ISDN

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belgacom
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ADSL ISDN SPLITTER V2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
900 235 10
Kategoria
Urządzenie, które ma dostęp do ISDN. Telefoniczna sieć ISDN wysyła dane cyfrowe. Istnieją dwa rodzaje dostępu do urządzenia ISDN BRI - podstawowy lub PR - pierwotny.
Urządzenia dostępowe ISDN
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezBelgacom: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 1452
Statystyki oparte są o 92259 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 90172 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 lis 2013 17:32:38
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Belgacom ADSL ISDN SPLITTER V2 urządzenie dostępowe ISDN:
To krótkie podsumowanie Belgacom ADSL ISDN SPLITTER V2 urządzenie dostępowe ISDN arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Belgacom ADSL ISDN SPLITTER V2

Długie podsumowanie opisu Belgacom ADSL ISDN SPLITTER V2 urządzenie dostępowe ISDN:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belgacom ADSL ISDN SPLITTER V2 urządzenie dostępowe ISDN oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Belgacom ADSL ISDN SPLITTER V2

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details
Array