Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Belkin Surgemaster TM 6 way Tel Prot 2m cord EMI RFI fil 50.000 ¬ CEW NL kabel sieciowy

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Surgemaster TM 6 way Tel Prot 2m cord EMI RFI fil 50.000 ¬ CEW NL
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F5C206NS2-RJ45
Kategoria
Każdy typ sieci ma swój własny rodzaj kabli. Dzisiejszym standardem do użytku domowego i biurowego jest Ethernet. Dla Fast Ethernet i Gigabit Ethernet potrzebna jest kategoria okablowania 5. Kable Ethernet mogą mieć złącza na dwa różne sposoby: zwykły i usieciowiony. Zazwyczaj potrzebna jest zwykła wersja, chyba że chce się podłączyć dwa urządzenia bezpośrednio do siebie, wtedy najbardziej nowoczesne urządzenia sieci Ethernet automatycznie wykryją rodzaj kabla jaki jest użyty i dostosują do niego ustawienia, więc będą pracowały z dwoma rodzajami.
kable sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Belkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 11 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 4886
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 11-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 11 paź 2005
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Belkin Surgemaster TM 6 way Tel Prot 2m cord EMI RFI fil 50.000 ¬ CEW NL kabel sieciowy:
To krótkie podsumowanie Belkin Surgemaster TM 6 way Tel Prot 2m cord EMI RFI fil 50.000 ¬ CEW NL kabel sieciowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Belkin Surgemaster TM 6 way Tel Prot 2m cord EMI RFI fil 50.000 ¬ CEW NL
Długie podsumowanie opisu Belkin Surgemaster TM 6 way Tel Prot 2m cord EMI RFI fil 50.000 ¬ CEW NL kabel sieciowy :

Belkin Surgemaster TM 6 way Tel Prot 2m cord EMI RFI fil 50.000 ¬ CEW NL

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin Surgemaster TM 6 way Tel Prot 2m cord EMI RFI fil 50.000 ¬ CEW NL kabel sieciowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.