Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

BIC Velleda 1741 marker 12 szt. Czarny Końcówka pociskowa

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
BIC
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Velleda 1741
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1199174109
Kategoria
Pisaki ścieralne lub permanentne do nanoszenia na powierzchnię znaków, symboli, rysunków. Ścieralnych markerów używa się np. na tablicach szkolnych.
Markery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezBIC: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 19367
Statystyki oparte są o 87748 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85697 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 16 lip 2019 16:23:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu BIC Velleda 1741 marker 12 szt. Czarny Końcówka pociskowa:
To krótkie podsumowanie BIC Velleda 1741 marker 12 szt. Czarny Końcówka pociskowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

BIC Velleda 1741, 12 szt., Czarny, Końcówka pociskowa, Czarny, Biały, 1,4 mm, Tusz na bazie ketonu

Długie podsumowanie opisu BIC Velleda 1741 marker 12 szt. Czarny Końcówka pociskowa:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie BIC Velleda 1741 marker 12 szt. Czarny Końcówka pociskowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

BIC Velleda 1741. Ilość na paczkę: 12 szt., Kolory długopisu: Czarny, Rodzaj końcówki: Końcówka pociskowa. Rodzaj opakowania: Pudełko

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 2 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details