Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Borland Upgrade to Delphi 2006 Architect, EN

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Borland
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Upgrade to Delphi 2006 Architect, EN
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
HDA0006WWFL001
Kategoria
Development software lub narzędzie do programowania jest programem lub aplikacją, używaną przez twórców oprogramowania do tworzenia, debugowania, lub korzystania z innych programów i aplikacji.
Rozwój oprogramowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Borland: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 2935
Statystyki oparte są o 81706 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79844 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 cze 2018 03:57:08
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Borland Upgrade to Delphi 2006 Architect, EN:
To krótkie podsumowanie Borland Upgrade to Delphi 2006 Architect, EN arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Borland Upgrade to Delphi 2006 Architect, EN, Upgrade, CD, PC, 1024 MB, 512 MB, 1.4 GHz

Długie podsumowanie opisu Borland Upgrade to Delphi 2006 Architect, EN:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Borland Upgrade to Delphi 2006 Architect, EN oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Borland Upgrade to Delphi 2006 Architect, EN. Rodzaj oprogramowania: Upgrade, Obsługiwane nośniki: CD, Kompatybilna: PC. Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 1024 MB, Minimalna ilość pamięci RAM: 512 MB, Minimalny procesor: 1.4 GHz

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details