Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Borland InterBase 6.0 Server Edition

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Borland
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
InterBase 6.0 Server Edition
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
IWL1360WWFL00Q
Kategoria
Wiele aplikacji używa dużych i skomplikowanych baz danych do przechowywania informacji. Oprogramowanie w tej kategorii zostało zaprojektowanie aby szybko i łatwo budować i zarządzać tymi bazami danych.
baza danych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Borland: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 08 lut 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 6866
Statystyki oparte są o 74646 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 08-02-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72914 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 lis 2017 06:48:59
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Borland InterBase 6.0 Server Edition :
Krótki, edytorski opis Borland InterBase 6.0 Server Edition

InterBase 6.0 Server Edition, Unlimited users, English
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Borland InterBase 6.0 Server Edition:
To krótkie podsumowanie Borland InterBase 6.0 Server Edition arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Borland InterBase 6.0 Server Edition, Unlimited, 20 MB, 32 MB, CD-ROM, Angielski
Długie podsumowanie opisu Borland InterBase 6.0 Server Edition :

Borland InterBase 6.0 Server Edition. Liczba licencji użytkownika: Unlimited. Minimalna ilość miejsca na dysku: 20 MB, Minimalna ilość pamięci RAM: 32 MB, Minimalne wymagania systemowe: CD-ROM. Wersja językowa: Angielski

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Borland InterBase 6.0 Server Edition oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.