Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Brother 256MB-DIMM-Modul moduł pamięci 0,25 GB DRAM

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Brother
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
256MB-DIMM-Modul
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
ZMEHL4000DIMM256MB
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4002352000604
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
Moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezBrother: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 39674
Statystyki oparte są o 95028 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92827 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 11 Dec 2018 18:18:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Brother 256MB-DIMM-Modul moduł pamięci 0,25 GB DRAM:
To krótkie podsumowanie Brother 256MB-DIMM-Modul moduł pamięci 0,25 GB DRAM arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Brother 256MB-DIMM-Modul, 0,25 GB, DRAM, 144-pin SO-DIMM

Długie podsumowanie opisu Brother 256MB-DIMM-Modul moduł pamięci 0,25 GB DRAM:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Brother 256MB-DIMM-Modul moduł pamięci 0,25 GB DRAM oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Brother 256MB-DIMM-Modul. Pamięć wewnętrzna: 0,25 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DRAM, Rodzaj pamięci: 144-pin SO-DIMM

Cechy
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,25 GB
Cechy
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DRAM
Rodzaj pamięci *
Cechy zewnętrzne modułu pamięci
144-pin SO-DIMM
Państwo Dystrybutor
Magyarország 3 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Deutschland 4 distributor(s)
Österreich 2 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)