Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Buffalo USB2.0 Flash Drive - 128MB 0.128GB pamięć USB

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Buffalo
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
USB2.0 Flash Drive - 128MB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
RUF-C128M/U2
Kategoria
Pendrive USB to niewielki urządzenie z wtyczką USB, którą można podłączyć do komputera lub innego urządzenia elektronicznego. Używane do przechowywania danych.
Pamięć USB
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Buffalo: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 19 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 4013
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 19-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 lut 2018 13:40:08
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Buffalo USB2.0 Flash Drive - 128MB 0.128GB pamięć USB:
To krótkie podsumowanie Buffalo USB2.0 Flash Drive - 128MB 0.128GB pamięć USB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Buffalo USB2.0 Flash Drive - 128MB, 0,128 GB, 12 g

Długie podsumowanie opisu Buffalo USB2.0 Flash Drive - 128MB 0.128GB pamięć USB:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Buffalo USB2.0 Flash Drive - 128MB 0.128GB pamięć USB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Buffalo USB2.0 Flash Drive - 128MB. Pojemność: 0,128 GB. Waga produktu: 12 g

Praca
Pojemność *
Pojemność nośników przechowujących dane.
0,128 GB
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 40 °C
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
12 g
Pozostałe właściwości
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Windows 98, 98SE, Me, 2000, XP, Mac OS 9.0, OS X 10.1
Customer service details