Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cable Company Power Cable for Notebooks 1.8m kabel zasilające Czarny 1,8 m

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cable Company
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Power Cable for Notebooks 1.8m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SPING013
Kategoria
Kabel zasilający wykorzystywany jest do przesyłania prądu elektrycznego.
Kable zasilające
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cable Company: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 2905
Statystyki oparte są o 81751 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79891 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 sty 2018 07:42:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cable Company Power Cable for Notebooks 1.8m kabel zasilające Czarny 1,8 m:
To krótkie podsumowanie Cable Company Power Cable for Notebooks 1.8m kabel zasilające Czarny 1,8 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Cable Company Power Cable for Notebooks 1.8m, 1,8 m, Czarny

Długie podsumowanie opisu Cable Company Power Cable for Notebooks 1.8m kabel zasilające Czarny 1,8 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cable Company Power Cable for Notebooks 1.8m kabel zasilające Czarny 1,8 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Cable Company Power Cable for Notebooks 1.8m. Długość kabla: 1,8 m, Kolor kabla: Czarny

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details