Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Canon Digital IXUS 900 Ti 10MP CCD 3648 x 2736piksele Srebrny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Canon
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzinę produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Digital IXUS
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
900 Ti
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1268B008
Kategoria
Wszystkie zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym są przechowywane cyfrowo, co oznacza, że po zrobieniu zdjęcia można je natychmiast zobaczyć oraz można zrobić tyle zdjęć ile się chce, bez konieczności kupowania za każdym razem nowego filmu. Łatwo jest ściągnąć zdjęcia z aparatu do komputera, zarówno w domu jak i w sklepie, oraz edytować je przed wydrukowaniem. Gdy są już na komputerze, łatwo można dzielić się zdjęciami z resztą świata umieszczając je online lub wysyłając w wiadomościach e-mail do przyjaciół
Aparaty cyfrowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Canon: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 15554
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 kwi 2018 09:57:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Canon Digital IXUS 900 Ti 10MP CCD 3648 x 2736piksele Srebrny:
To krótkie podsumowanie Canon Digital IXUS 900 Ti 10MP CCD 3648 x 2736piksele Srebrny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Canon Digital IXUS 900 Ti, 10 MP, 3648 x 2736 piksele, CCD, 3x, 165 g, Srebrny

Długie podsumowanie opisu Canon Digital IXUS 900 Ti 10MP CCD 3648 x 2736piksele Srebrny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Canon Digital IXUS 900 Ti 10MP CCD 3648 x 2736piksele Srebrny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Canon Digital IXUS 900 Ti. Megapiksele: 10 MP, Typ przetwornika obrazu: CCD, Maksymalna rozdzielczość obrazu: 3648 x 2736 piksele. Zoom optyczny: 3x, Cyfrowe zbliżenie: 4x, Długość ogniskowa: 7,7 - 23,1 mm. Długość przekątnej ekranu (cale): 6,35 cm (2.5"). Wizjer: Optyczny. Pictbridge. Waga produktu: 165 g. Kolor produktu: Srebrny

Jakość obrazu
Megapiksele *
Megapiksele: Liczba (w milionach) światłoczułych elementów obrazu lub pikseli, używanych przez sensor obrazu aparatu fotograficznego (CDD) w celu rejestrowania światła, odzwierciedlonych w liczbie końcowej zarejestrowanych pikseli na karcie pamięci.
10 MP
Typ przetwornika obrazu *
Czujnik, który wykonuje pomiary cech fizycznych (światło, temperturę itp.) i wyświetla wyniki na urządzeniu.
CCD
Maksymalna rozdzielczość obrazu *
Maksymalna rozdzielczość obrazu odnosi się do rzeczywistej liczby pikseli, które składają się na matrycę. Jednak nie wszystkie piksele mogą być wykorzystane do stworzenia ostatecznego obrazu.
3648 x 2736 piksele
System obiektywów
Zoom optyczny *
Oznacza siłę zoomu optycznego, czyli ilość razy jaką możliwe jest zwięszenie ogniskowej w obiektywie zmiennoogniskowym ("przybliżenie" fotografowanego obiektu).
3x
Cyfrowe zbliżenie *
Oznacza siłę zoomu cyfrowego, czyli ilość razy jaką sfotografowany obraz może zostać powiększony dzięki technologii cyfrowej.
4x
Długość ogniskowa
Przy wyborze nowego obiektywu, bądź rozważania zakupu aparatu z jednym wbudowanym obiektywem, najważniejszą kwestią jest ogniskowa. Determinuje ona ile możemy zmieścić w fotografowanym obrazie i w jakim stopniu możemy powiększyć odległe szczegóły. Decyzja o rodzaju ogniskowej zależeć będzie od planowanej odległości fotografowanych lub filmowanych przedmiotów od fotografującego.
7,7 - 23,1 mm
Połączony zoom
12x
Filtr
Primary Colour
Skupianie
Ostrość
TTL
Czułość obrazu
Czułość ISO *
Wyraża stopień reagowania filmu fotograficznego na światło.
80, 100, 200, 400, 800, 1600, Auto
Flesz
Tryby lampy błyskowej *
Różne tryby lampy błyskowej włączane ręcznie lub automatycznie, np. tryb lampy automatycznej, lampa z funkcją redukcji czerwonych oczu.
Auto, Wyłączenie lampy błyskowej, Ręczny, Redukcja czerwonych oczu
Odległość pracy z lampą błyskową
30cm-5.1m (W) / 3.1m (T)
Video
Obsługiwane formaty plików wideo
Rodzaje formatów wideo, które urządzenie obsługuje.
AVI
Audio
Funkcja "Wind Filter"
No
Pamięć
Typy kart pamięci *
Rodzaje kart pamięci, których można użyć z tym urządzeniem.
CF, mmc, sd
Wyświetlacz
Typ ekranu *
Technologia ekranu. Obecnie najpopularniejsze są technologie ekranów płaskich,takich jak Ekran Ciekłokrystaliczny (LCD) oraz aktywna matryca Thin Film Transistor (TFT).\nW technologiach sprzętu TV zaobserwować można FST (Flat Screen Tube) oraz ARASC (Anti Reflexion, Anti Static Coating), AGARAS (Anti-Glare ARASC) lub po prostu AGC (anti-glare coating). Stare technologie TV i ekranów to monitory CRT.\nMLA = Micro Lens Array. p-Si=Krzem polikrystaliczny. a-Si=Krzem amorficzny.
LCD
Długość przekątnej ekranu (cale) *
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
6,35 cm (2.5")
Rozdzielczość wyświetlacza aparatu
Całkowita liczba pikseli wyświetlacza.
230000 piksele
Obiektyw
Wizjer
Okienko w aparacie, przez który fotograf widzi obraz. Służy do wyboru, komponowania i często ogniskowania obraz.\n\nWizjer optyczny (Real Image): fotograf patrzy przez przezroczyste okienko w kadrze i ustawia ostrość. Fotograf widzi obraz rzeczywisty.\n\nCelownik Cyfrowy: wyświetlacz LCD wbudowany w kamerę, który daje obraz cyfrowy obiektu na który skierowany jest aparat. Wyświetlacz ten używany jest do tworzenia i ogniskowania obrazu.
Optyczny
Łączność
Pictbridge *
PictBridge jest standardem branżowym wprowadzonym w roku 2003 przez stowarzyszenie Camera & Imaging Products Association (CIPA) dla drukowania bezpośredniego. Standard ten pozwala na przesyłanie zdjęć bezpośrednio z aparatów cyfrowych do drukarki, bez konieczności podłączania aparatu do komputera za pomocą wspólnego łącza takiego jak USB lub Bluetooth.
Yes
Łączność
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
-USB 2.0 Hi-Speed (Mini-B, PTP) -A/V output (PAL/NTSC)
Kamera
Tryb wykonywania zdjęć *
Auto, Ręczny, Film
Efekty fotograficzne *
Różne efekty do edycji zdjęć, takie jak kolorowe filtry.
Czarno-biały, Neutralny, Pozytyw, Sepiowy, Odcienie skóry, Żywy
Kolor na zamówienie
Yes
Bateria
Technologia baterii *
Rodzaj baterii wykorzystywanej przez urządzenie, np. akumulator niklowo-kadmowy (NiCD).
Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Rodzaj baterii
Opis baterii w którą wyposażony jest produkt.
NB-5L
Design
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 40 °C
Wymagania systemowe
Zgodny z Mac
Urządzenie może być używane z programami Apple Mac.
Yes
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
91,2 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
59,6 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
28,2 mm
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
165 g
Zawartość opakowania
Dołączone oprogramowanie
Program rozpowszechniany razem z innymi produktami, takimi jak oprogramowanie komputerowe urządzenia elektroniczne czy pakiet programów sprzedawanych łącznie. Mogą to być również programy zainstalowane domyślnie na nowym komputerze.
-ZoomBrowser EX / ImageBrowser -PhotoStitch -TWAIN (Windows 98 / 2000), WIA (Windows Me)
Pozostałe właściwości
Możliwość nagrywania sekwencji wideo
Opcja nagrywania/odtwarzania filmów.
Yes
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
91,2 x 59,6 x 28,2 mm
Kompresja danych
Superfine, Fine, Normal
Pomiar
Evaluative, Centre-weighted Average, Spot
System soczewki
Typ obiektywu w tym produkcie, wyrażony jako jego właściwości, w tym obiektyw, możliwości zoomu, ogniskowa, 35 mm odpowiednik długości ogniskowej oraz zakres przysłon.
f/2.8-f/4.9
Typ zasilacza
Zasilacz (wewnętrzny / zewnętrzny) używany w produkcie. PFC = Power Factor Correcting. CE = CE marki kompatybilne. Jeśli podanych jest kilka wartości (Watt), to dotyczy to często niskiej linii w przeciwstawieniu do wysokiej linii. Wiele zasilacze wykorzystywane jest do zwolnienia. Gdy dodatkowe zasilanie jest opcjonalne, est to wskazane przez wymienienie maksymalną liczbę. Zasilacze mogą być Hot Plug lub nie-Hot Plug.
Optional
wbudowany flesz
Urządzenie z wbudowaną lampą błyskową. Wytwarza on krótki, jasny błysk, aby umożliwić wykonanie fotografii nawet w warunkach słabego oświetlenia.
Yes
Szybkość migawki
Określa czas na jaki migawka pozwala światłu przechodzić przez obiektyw do matrycy CCD. Szybkość migawki i przysłona wspólnie określają ekspozycję.
15 – 1/2000
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
-Windows 98SE / Me / 2000 SP4 / XP / XP SP1-2 -OS X v10.2 - 10.4
Cyfrowy SLR
Single-lens reflex (SLR) jest typem aparatu fotograficznego, który wykorzystuje ruchome lustro umieszczone pomiędzy obiektywem i filmem, w celu projekcji obrazu widziany przez obiektyw na matówce ostrości.
No
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-26
Testseek zebrał [50] opinii ekspertów o [Product Name], a średnia ocena ekspertów wyniosła [90] ze 100. Średnia ocena odzwierciedla zdanie społeczności ekspertów o tym produkcie. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby zobaczyć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
77%
Customer service details
X