Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Canon Digital IXUS 850 IS 7.1MP 1/2.5" CCD Srebrny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Canon
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzinę produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Digital IXUS
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
850 IS
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1271B008
Kategoria
Wszystkie zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym są przechowywane cyfrowo, co oznacza, że po zrobieniu zdjęcia można je natychmiast zobaczyć oraz można zrobić tyle zdjęć ile się chce, bez konieczności kupowania za każdym razem nowego filmu. Łatwo jest ściągnąć zdjęcia z aparatu do komputera, zarówno w domu jak i w sklepie, oraz edytować je przed wydrukowaniem. Gdy są już na komputerze, łatwo można dzielić się zdjęciami z resztą świata umieszczając je online lub wysyłając w wiadomościach e-mail do przyjaciół
Aparaty cyfrowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Canon: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 16570
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 kwi 2018 09:57:38
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Canon Digital IXUS 850 IS 7.1MP 1/2.5" CCD Srebrny:
To krótkie podsumowanie Canon Digital IXUS 850 IS 7.1MP 1/2.5" CCD Srebrny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Canon Digital IXUS 850 IS, 7,1 MP, 1/2.5", CCD, 3,8x, 150 g, Srebrny

Długie podsumowanie opisu Canon Digital IXUS 850 IS 7.1MP 1/2.5" CCD Srebrny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Canon Digital IXUS 850 IS 7.1MP 1/2.5" CCD Srebrny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Canon Digital IXUS 850 IS. Megapiksele: 7,1 MP, Rozmiar przetwornika obrazu: 1/2.5", Typ przetwornika obrazu: CCD. Zoom optyczny: 3,8x, Cyfrowe zbliżenie: 4x, Długość ogniskowa: 4,6 - 17,3 mm. Maksymalna rozdzielczość filmu: 640 x 480 piksele. Długość przekątnej ekranu (cale): 6,35 cm (2.5"). Pojemność pamięci wewnętrznej: 16 MB. Wizjer: Optyczny. Pictbridge. Waga produktu: 150 g. Kolor produktu: Srebrny

Jakość obrazu
Megapiksele *
Megapiksele: Liczba (w milionach) światłoczułych elementów obrazu lub pikseli, używanych przez sensor obrazu aparatu fotograficznego (CDD) w celu rejestrowania światła, odzwierciedlonych w liczbie końcowej zarejestrowanych pikseli na karcie pamięci.
7,1 MP
Rozmiar przetwornika obrazu *
1/2.5"
Typ przetwornika obrazu *
Czujnik, który wykonuje pomiary cech fizycznych (światło, temperturę itp.) i wyświetla wyniki na urządzeniu.
CCD
System obiektywów
Zoom optyczny *
Oznacza siłę zoomu optycznego, czyli ilość razy jaką możliwe jest zwięszenie ogniskowej w obiektywie zmiennoogniskowym ("przybliżenie" fotografowanego obiektu).
3,8x
Cyfrowe zbliżenie *
Oznacza siłę zoomu cyfrowego, czyli ilość razy jaką sfotografowany obraz może zostać powiększony dzięki technologii cyfrowej.
4x
Długość ogniskowa
Przy wyborze nowego obiektywu, bądź rozważania zakupu aparatu z jednym wbudowanym obiektywem, najważniejszą kwestią jest ogniskowa. Determinuje ona ile możemy zmieścić w fotografowanym obrazie i w jakim stopniu możemy powiększyć odległe szczegóły. Decyzja o rodzaju ogniskowej zależeć będzie od planowanej odległości fotografowanych lub filmowanych przedmiotów od fotografującego.
4,6 - 17,3 mm
Skupianie
Ostrość
TTL
Czułość obrazu
Czułość ISO *
Wyraża stopień reagowania filmu fotograficznego na światło.
80, 100, 200, 400, 800, 1600, Auto
Flesz
Tryby lampy błyskowej *
Różne tryby lampy błyskowej włączane ręcznie lub automatycznie, np. tryb lampy automatycznej, lampa z funkcją redukcji czerwonych oczu.
Auto, Ręczny, Redukcja czerwonych oczu
Video
Nagrywanie wideo *
Nagrywanie ruchomego obrazu.
Yes
Maksymalna rozdzielczość filmu *
Maksymalna rozdzielczość filmu. Rozdzielczość to miara stopnia szczegółowości obrazu.
640 x 480 piksele
Wielkość ramki ruchomej jpeg
15 klatki na sekundę
Pamięć
Typy kart pamięci *
Rodzaje kart pamięci, których można użyć z tym urządzeniem.
mmc,sd
Pojemność pamięci wewnętrznej
Ilość pamięci, mierzona w megabajtach, zainstalowana na dysku twardym urządzenia
16 MB
Wyświetlacz
Typ ekranu *
Technologia ekranu. Obecnie najpopularniejsze są technologie ekranów płaskich,takich jak Ekran Ciekłokrystaliczny (LCD) oraz aktywna matryca Thin Film Transistor (TFT).\nW technologiach sprzętu TV zaobserwować można FST (Flat Screen Tube) oraz ARASC (Anti Reflexion, Anti Static Coating), AGARAS (Anti-Glare ARASC) lub po prostu AGC (anti-glare coating). Stare technologie TV i ekranów to monitory CRT.\nMLA = Micro Lens Array. p-Si=Krzem polikrystaliczny. a-Si=Krzem amorficzny.
LCD
Długość przekątnej ekranu (cale) *
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
6,35 cm (2.5")
Rozdzielczość wyświetlacza aparatu
Całkowita liczba pikseli wyświetlacza.
207000 piksele
Obiektyw
Wizjer
Okienko w aparacie, przez który fotograf widzi obraz. Służy do wyboru, komponowania i często ogniskowania obraz.\n\nWizjer optyczny (Real Image): fotograf patrzy przez przezroczyste okienko w kadrze i ustawia ostrość. Fotograf widzi obraz rzeczywisty.\n\nCelownik Cyfrowy: wyświetlacz LCD wbudowany w kamerę, który daje obraz cyfrowy obiektu na który skierowany jest aparat. Wyświetlacz ten używany jest do tworzenia i ogniskowania obrazu.
Optyczny
Łączność
Pictbridge *
PictBridge jest standardem branżowym wprowadzonym w roku 2003 przez stowarzyszenie Camera & Imaging Products Association (CIPA) dla drukowania bezpośredniego. Standard ten pozwala na przesyłanie zdjęć bezpośrednio z aparatów cyfrowych do drukarki, bez konieczności podłączania aparatu do komputera za pomocą wspólnego łącza takiego jak USB lub Bluetooth.
Yes
Kamera
Balans bieli *
jak produkt przetwarza balans bieli.
Auto, Zachmurzenie, Tryb niestandardowy, Światło dzienne, Fluorescencyjny, Tungsten (wolfram)
Tryby scenerii *
Tryb portretu, krajobrazu i inne tryby włączane ręcznie lub automatycznie w aparacie, odpowiednio zmieniające ustawienia (np. czas naświetlenia).
Plaża, Dzieci, Fajerwerki, Noc, Impreza (wnętrze), Portret, Pod wodą
Efekty fotograficzne *
Różne efekty do edycji zdjęć, takie jak kolorowe filtry.
Czarno-biały, Neutralny, Sepiowy, Odcienie skóry, Żywy
Kolor na zamówienie
Yes
Bateria
Technologia baterii *
Rodzaj baterii wykorzystywanej przez urządzenie, np. akumulator niklowo-kadmowy (NiCD).
Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Design
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej
10 - 90%
Wymagania systemowe
Zgodny z Mac
Urządzenie może być używane z programami Apple Mac.
Yes
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
89,5 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
25,1 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
58 mm
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
150 g
Pozostałe właściwości
Możliwość nagrywania sekwencji wideo
Opcja nagrywania/odtwarzania filmów.
Yes
Odpowiednik soczewki optycznej 35 mm
28 - 105 mm
Cyfrowy SLR
Single-lens reflex (SLR) jest typem aparatu fotograficznego, który wykorzystuje ruchome lustro umieszczone pomiędzy obiektywem i filmem, w celu projekcji obrazu widziany przez obiektyw na matówce ostrości.
No
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31
Testseek zebrał [50] opinii ekspertów o [Product Name], a średnia ocena ekspertów wyniosła [90] ze 100. Średnia ocena odzwierciedla zdanie społeczności ekspertów o tym produkcie. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby zobaczyć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
81%
Customer service details
X