Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Canon EF 80-200 Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Canon
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
EF 80-200
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
2573A003 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Element aparatu fotograficznego, zwykle złożony z kilku soczewek. Ogniskowe obiektywów mogą mieć różne długości, te długoogniskowe przeznaczone są dla fotografowania z dużych odległości.
Obiektywy do aparatów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCanon: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 16210
Statystyki oparte są o 93500 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91397 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:28:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Canon EF 80-200 Czarny:
To krótkie podsumowanie Canon EF 80-200 Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Canon EF 80-200, 78.5

Długie podsumowanie opisu Canon EF 80-200 Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Canon EF 80-200 Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Canon EF 80-200. Kolor produktu: Czarny. Wielkość filtra: 5,2 cm, Waga produktu: 250 g. Powiekszenie: 0,16x

System obiektywów
Długość ogniskowa
Przy wyborze nowego obiektywu, bądź rozważania zakupu aparatu z jednym wbudowanym obiektywem, najważniejszą kwestią jest ogniskowa. Determinuje ona ile możemy zmieścić w fotografowanym obrazie i w jakim stopniu możemy powiększyć odległe szczegóły. Decyzja o rodzaju ogniskowej zależeć będzie od planowanej odległości fotografowanych lub filmowanych przedmiotów od fotografującego.
78.5
Konstrukcja
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Waga i rozmiary
Wielkość filtra *
Filtr to ekran, tabliczka lub substancja, która pochłania światło albo wybiórczo pochłania niektóre jego elementy, np. filtr UV do redukcji światła ultrafioletowego. Filtry dostępne są w różnych rozmiarach.
5,2 cm
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
250 g
Pozostałe funkcje
Powiekszenie
Stopień powiększenia.
0,16x
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)