Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Canon Extender XL 1.6 Biały

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Canon
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Extender XL 1.6
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
3163A003 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Element aparatu fotograficznego, zwykle złożony z kilku soczewek. Ogniskowe obiektywów mogą mieć różne długości, te długoogniskowe przeznaczone są dla fotografowania z dużych odległości.
Obiektywy do aparatów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCanon: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 43538
Statystyki oparte są o 91450 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89404 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 paź 2017 20:50:22
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Canon Extender XL 1.6 Biały:
To krótkie podsumowanie Canon Extender XL 1.6 Biały arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Canon Extender XL 1.6, Biały, 1,6x

Długie podsumowanie opisu Canon Extender XL 1.6 Biały:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Canon Extender XL 1.6 Biały oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Canon Extender XL 1.6. Kolor produktu: Biały. Powiekszenie: 1,6x

Konstrukcja
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Pozostałe funkcje
Powiekszenie
Stopień powiększenia.
1,6x
Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Nederland 1 distributor(s)
Customer service details
Array