Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Canon Ceiling mount kit LV-CL09 for LV-S3, LV-S4 uchwyt do montażu projektora Sufit Czarny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Canon
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Ceiling mount kit LV-CL09 for LV-S3, LV-S4
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
9432A001
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4960999210766
Kategoria
Narzędzie stojace na podłodze lub mocowane do ściany bądź sufitu, stanowiące uchwyt do projektora.
Uchwyty do montażu projektorów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCanon: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 53030
Statystyki oparte są o 96241 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94057 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 08 Sep 2020 11:28:46
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Canon Ceiling mount kit LV-CL09 for LV-S3, LV-S4 uchwyt do montażu projektora Sufit Czarny:
To krótkie podsumowanie Canon Ceiling mount kit LV-CL09 for LV-S3, LV-S4 uchwyt do montażu projektora Sufit Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Canon Ceiling mount kit LV-CL09 for LV-S3, LV-S4, Sufit, Czarny

Długie podsumowanie opisu Canon Ceiling mount kit LV-CL09 for LV-S3, LV-S4 uchwyt do montażu projektora Sufit Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Canon Ceiling mount kit LV-CL09 for LV-S3, LV-S4 uchwyt do montażu projektora Sufit Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Canon Ceiling mount kit LV-CL09 for LV-S3, LV-S4. Typ mocowania: Sufit, Kolor produktu: Czarny