Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Canon CP-330 Direct Photo printer drukarka do zdjęć 300 x 300 DPI

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Canon
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CP-330 Direct Photo printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
9556A007
Kategoria
Drukarki fotograficzne pozwalają wydrukować zdjęcia cyfrowe, często mogą wydrukować zdjęcie bezpośrednio z aparatu cyfrowego, więc komputer nie jest potrzebny do wydrukowania zdjęć. Mając taką drukarkę w domu, możesz zapomnieć o laboratoriach fotograficznych.
Drukarki do zdjęć
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCanon: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 24890
Statystyki oparte są o 96241 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94057 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 Feb 2020 17:56:50
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Canon CP-330 Direct Photo printer drukarka do zdjęć 300 x 300 DPI:
To krótkie podsumowanie Canon CP-330 Direct Photo printer drukarka do zdjęć 300 x 300 DPI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Canon CP-330 Direct Photo printer, 300 x 300 DPI, Bezpośrednie drukowanie

Długie podsumowanie opisu Canon CP-330 Direct Photo printer drukarka do zdjęć 300 x 300 DPI:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Canon CP-330 Direct Photo printer drukarka do zdjęć 300 x 300 DPI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Canon CP-330 Direct Photo printer. Maksymalna rozdzielczość: 300 x 300 DPI. Bezpośrednie drukowanie