Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Casio EXILIM ZOOM EX-Z70 Silver 7.2MP 1/2.5" CCD Srebrny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Casio
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
EXILIM ZOOM EX-Z70 Silver
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
EX-Z70SR
Kategoria
Wszystkie zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym są przechowywane cyfrowo, co oznacza, że po zrobieniu zdjęcia można je natychmiast zobaczyć oraz można zrobić tyle zdjęć ile się chce, bez konieczności kupowania za każdym razem nowego filmu. Łatwo jest ściągnąć zdjęcia z aparatu do komputera, zarówno w domu jak i w sklepie, oraz edytować je przed wydrukowaniem. Gdy są już na komputerze, łatwo można dzielić się zdjęciami z resztą świata umieszczając je online lub wysyłając w wiadomościach e-mail do przyjaciół
Aparaty cyfrowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Casio: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 6765
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 kwi 2018 09:57:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Casio EXILIM ZOOM EX-Z70 Silver 7.2MP 1/2.5" CCD Srebrny:
To krótkie podsumowanie Casio EXILIM ZOOM EX-Z70 Silver 7.2MP 1/2.5" CCD Srebrny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Casio EXILIM ZOOM EX-Z70 Silver, 7,2 MP, 1/2.5", CCD, 3x, 118 g, Srebrny

Długie podsumowanie opisu Casio EXILIM ZOOM EX-Z70 Silver 7.2MP 1/2.5" CCD Srebrny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Casio EXILIM ZOOM EX-Z70 Silver 7.2MP 1/2.5" CCD Srebrny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Casio EXILIM ZOOM EX-Z70 Silver. Megapiksele: 7,2 MP, Rozmiar przetwornika obrazu: 1/2.5", Typ przetwornika obrazu: CCD. Zoom optyczny: 3x, Cyfrowe zbliżenie: 4x, Długość ogniskowa: 6.3 x 18.9. Maksymalna rozdzielczość filmu: 640 x 480 piksele. Długość przekątnej ekranu (cale): 6,35 cm (2.5"). Wizjer: Elektroniczny. Waga produktu: 118 g. Kolor produktu: Srebrny

Jakość obrazu
Megapiksele *
Megapiksele: Liczba (w milionach) światłoczułych elementów obrazu lub pikseli, używanych przez sensor obrazu aparatu fotograficznego (CDD) w celu rejestrowania światła, odzwierciedlonych w liczbie końcowej zarejestrowanych pikseli na karcie pamięci.
7,2 MP
Rozmiar przetwornika obrazu *
1/2.5"
Typ przetwornika obrazu *
Czujnik, który wykonuje pomiary cech fizycznych (światło, temperturę itp.) i wyświetla wyniki na urządzeniu.
CCD
Rozdzielczość statycznego obrazu *
Obsługiwana rozdzielczość obrazu.
1600 x 1200,2048 x 1536,2560 x 1920,3072 x 2304
System obiektywów
Zoom optyczny *
Oznacza siłę zoomu optycznego, czyli ilość razy jaką możliwe jest zwięszenie ogniskowej w obiektywie zmiennoogniskowym ("przybliżenie" fotografowanego obiektu).
3x
Cyfrowe zbliżenie *
Oznacza siłę zoomu cyfrowego, czyli ilość razy jaką sfotografowany obraz może zostać powiększony dzięki technologii cyfrowej.
4x
Długość ogniskowa
Przy wyborze nowego obiektywu, bądź rozważania zakupu aparatu z jednym wbudowanym obiektywem, najważniejszą kwestią jest ogniskowa. Determinuje ona ile możemy zmieścić w fotografowanym obrazie i w jakim stopniu możemy powiększyć odległe szczegóły. Decyzja o rodzaju ogniskowej zależeć będzie od planowanej odległości fotografowanych lub filmowanych przedmiotów od fotografującego.
6.3 x 18.9
Czułość obrazu
Czułość ISO *
Wyraża stopień reagowania filmu fotograficznego na światło.
50, 100, 200, 400, 800
Kontrola naświetlania
Program AE
Migawka
Typ migawki aparatu
Wskazuje, czy migawka jest mechaniczna czy elektroniczna.
Elektroniczny, Mechaniczny
Flesz
Tryby lampy błyskowej *
Różne tryby lampy błyskowej włączane ręcznie lub automatycznie, np. tryb lampy automatycznej, lampa z funkcją redukcji czerwonych oczu.
Redukcja czerwonych oczu
Video
Nagrywanie wideo *
Nagrywanie ruchomego obrazu.
Yes
Maksymalna rozdzielczość filmu *
Maksymalna rozdzielczość filmu. Rozdzielczość to miara stopnia szczegółowości obrazu.
640 x 480 piksele
Audio
Wbudowany mikrofon *
Mikrofon, który jest wbudowany w urządzenie.
Yes
Nagrywanie głosu
Yes
Pamięć
Typy kart pamięci *
Rodzaje kart pamięci, których można użyć z tym urządzeniem.
mmc,sd
Wyświetlacz
Typ ekranu *
Technologia ekranu. Obecnie najpopularniejsze są technologie ekranów płaskich,takich jak Ekran Ciekłokrystaliczny (LCD) oraz aktywna matryca Thin Film Transistor (TFT).\nW technologiach sprzętu TV zaobserwować można FST (Flat Screen Tube) oraz ARASC (Anti Reflexion, Anti Static Coating), AGARAS (Anti-Glare ARASC) lub po prostu AGC (anti-glare coating). Stare technologie TV i ekranów to monitory CRT.\nMLA = Micro Lens Array. p-Si=Krzem polikrystaliczny. a-Si=Krzem amorficzny.
LCD
Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale) *
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
6,35 cm (2.5")
Rozdzielczość wyświetlacza aparatu
Całkowita liczba pikseli wyświetlacza.
480 piksele
Obiektyw
Wizjer
Okienko w aparacie, przez który fotograf widzi obraz. Służy do wyboru, komponowania i często ogniskowania obraz.\n\nWizjer optyczny (Real Image): fotograf patrzy przez przezroczyste okienko w kadrze i ustawia ostrość. Fotograf widzi obraz rzeczywisty.\n\nCelownik Cyfrowy: wyświetlacz LCD wbudowany w kamerę, który daje obraz cyfrowy obiektu na który skierowany jest aparat. Wyświetlacz ten używany jest do tworzenia i ogniskowania obrazu.
Elektroniczny
Design
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
95,2 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
19,8 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
60,6 mm
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
118 g
Pozostałe właściwości
Możliwość nagrywania sekwencji wideo
Opcja nagrywania/odtwarzania filmów.
Yes
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
95,2 x 19,8 x 60,6 mm
Standardowe rozwiązania komunikacyjne
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
USB 2.0
System soczewki
Typ obiektywu w tym produkcie, wyrażony jako jego właściwości, w tym obiektyw, możliwości zoomu, ogniskowa, 35 mm odpowiednik długości ogniskowej oraz zakres przysłon.
6 lenses (5 groups)
wbudowany flesz
Urządzenie z wbudowaną lampą błyskową. Wytwarza on krótki, jasny błysk, aby umożliwić wykonanie fotografii nawet w warunkach słabego oświetlenia.
Yes
Szybkość migawki
Określa czas na jaki migawka pozwala światłu przechodzić przez obiektyw do matrycy CCD. Szybkość migawki i przysłona wspólnie określają ekspozycję.
1/2 - 1/2000
Maksymalna pamięć wewnętrzna
Maksymalna pamięć urządzenia, zwykle wyrażona w bajtach, np. megabajtach (MB), czy gigabajtach (GB).
8,3 MB
Odpowiednik soczewki optycznej 35 mm
114 x 35
Cyfrowy SLR
Single-lens reflex (SLR) jest typem aparatu fotograficznego, który wykorzystuje ruchome lustro umieszczone pomiędzy obiektywem i filmem, w celu projekcji obrazu widziany przez obiektyw na matówce ostrości.
No
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-30
Testseek zebrał [50] opinii ekspertów o [Product Name], a średnia ocena ekspertów wyniosła [90] ze 100. Średnia ocena odzwierciedla zdanie społeczności ekspertów o tym produkcie. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby zobaczyć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
66%
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Customer service details
X