Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

CHERRY G81-3000 Standard PC keyboard, light grey, DE klawiatura PS/2 Szary

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
CHERRY
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
G81-3000 Standard PC keyboard, light grey, DE
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
G81-3000LRNDE-0 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4710581280307
Kategoria
Klawiatura jest głównym wejściem peryferyjnym używanym przez wszystkie komputery. Klawiatura pozwala użytkownikowi na interakcję z komputerem. Tak jak wiele maszyn do pisania, klawiatura ma wszystkie litery alfabetu, numery od 0-9 i dodatkowe klawisze operacyjne, np. do regulacji głośności lub przechodzenia bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Istnieją trzy różne typy połączeń: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
Klawiatury
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCHERRY: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8016
Statystyki oparte są o 95079 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92890 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:20:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu CHERRY G81-3000 Standard PC keyboard, light grey, DE klawiatura PS/2 Szary:
To krótkie podsumowanie CHERRY G81-3000 Standard PC keyboard, light grey, DE klawiatura PS/2 Szary arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

CHERRY G81-3000 Standard PC keyboard, light grey, DE, Przewodowa, PS/2, Szary

Długie podsumowanie opisu CHERRY G81-3000 Standard PC keyboard, light grey, DE klawiatura PS/2 Szary:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie CHERRY G81-3000 Standard PC keyboard, light grey, DE klawiatura PS/2 Szary oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

CHERRY G81-3000 Standard PC keyboard, light grey, DE. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs urządzenia: PS/2. Długość kabla: 1,75 m. Kolor produktu: Szary

Klawiatura
Interfejs urządzenia *
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
PS/2
Technologia łączności
The technology that enables connectivity of the device, e.g. wired or wireless.
Przewodowa
Certyfikaty
FCC, cURus, GS, CE, c-tick
Konstrukcja
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Szary
Ergonomia
Długość kabla
Długość kabla.
1,75 m
Myszka
Dołączona myszka *
Mysz jest dołączona do tego produktu.
No
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 50 °C
Waga i rozmiary
Wymiary klawiatury (SxGxW)
470 x 195 x 44 mm
Waga klawiatury
1,4 kg
Pozostałe funkcje
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Windows ME, 2000, XP
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)