Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

CHERRY CyMotion Expert granite, PS2/USB, UK USB + PS/2 QWERTY

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
CHERRY
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CyMotion Expert granite, PS2/USB, UK
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
G86-22000GBAEAB
Kategoria
Klawiatura jest głównym wejściem peryferyjnym używanym przez wszystkie komputery. Klawiatura pozwala użytkownikowi na interakcję z komputerem. Tak jak wiele maszyn do pisania, klawiatura ma wszystkie litery alfabetu, numery od 0-9 i dodatkowe klawisze operacyjne, np. do regulacji głośności lub przechodzenia bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Istnieją trzy różne typy połączeń: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
Klawiatury
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez CHERRY: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5800
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 gru 2017 11:20:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu CHERRY CyMotion Expert granite, PS2/USB, UK USB + PS/2 QWERTY:
To krótkie podsumowanie CHERRY CyMotion Expert granite, PS2/USB, UK USB + PS/2 QWERTY arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

CHERRY CyMotion Expert granite, PS2/USB, UK, USB + PS/2, QWERTY

Długie podsumowanie opisu CHERRY CyMotion Expert granite, PS2/USB, UK USB + PS/2 QWERTY:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie CHERRY CyMotion Expert granite, PS2/USB, UK USB + PS/2 QWERTY oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

CHERRY CyMotion Expert granite, PS2/USB, UK. Interfejs urządzenia: USB + PS/2, Układ klawiatury: QWERTY, Ilosc klawiszy: 114. Długość kabla: 1,8 m

Klawiatura
Interfejs urządzenia *
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
USB + PS/2
Układ klawiatury *
Rodzaje klawiszy i ich umieszczenie na klawiaturze, co może się różnić w zależności od kraju.
QWERTY
Ilosc klawiszy
114
Ergonomia
Długość kabla
Długość kabla.
1,8 m
Myszka
Dołączona myszka *
Mysz jest dołączona do tego produktu.
No
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 50 °C
Waga i rozmiary
Wymiary klawiatury (SxGxW)
462 x 175 x 36 mm
Waga klawiatury
880 g
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Customer service details
X