Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco ADSL Cable RJ11/RJ11 Cross-over (B) kabel sieciowy

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ADSL Cable RJ11/RJ11 Cross-over (B)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CAB-ADSL-RJ11X=
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0746320252018
Kategoria
Każdy typ sieci ma swój własny rodzaj kabli. Dzisiejszym standardem do użytku domowego i biurowego jest Ethernet. Dla Fast Ethernet i Gigabit Ethernet potrzebna jest kategoria okablowania 5. Kable Ethernet mogą mieć złącza na dwa różne sposoby: zwykły i usieciowiony. Zazwyczaj potrzebna jest zwykła wersja, chyba że chce się podłączyć dwa urządzenia bezpośrednio do siebie, wtedy najbardziej nowoczesne urządzenia sieci Ethernet automatycznie wykryją rodzaj kabla jaki jest użyty i dostosują do niego ustawienia, więc będą pracowały z dwoma rodzajami.
Kable sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 16799
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 Feb 2019 13:35:36
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco ADSL Cable RJ11/RJ11 Cross-over (B) kabel sieciowy:
To krótkie podsumowanie Cisco ADSL Cable RJ11/RJ11 Cross-over (B) kabel sieciowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Cisco ADSL Cable RJ11/RJ11 Cross-over (B)

Długie podsumowanie opisu Cisco ADSL Cable RJ11/RJ11 Cross-over (B) kabel sieciowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco ADSL Cable RJ11/RJ11 Cross-over (B) kabel sieciowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Cisco ADSL Cable RJ11/RJ11 Cross-over (B)

Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
Italia 2 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
Australia 3 distributor(s)