Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco 1751 Przewodowa sieć lan Czarny ruter

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1751
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CISCO1751-VPN/K9-A
Kategoria
Z pomocą routera można łączyć sieci. Większość ludzi używa routera do (bezprzewodowej) sieci domowej lub sieci biurowej (LAN) z Internetem. Router zapewnia, że wszystkie komputery w sieci lokalnej mogą być ze sobą podłączone z udostępnionymi zasobami i z Internetem oraz mogą być skonfigurowane aby przekazać żądanie połączenia z komputerów w Internecie do odpowiedniego komputera lokalnego. Aby podłączyć sieć lokalną do Internetu przy pomocy ADSL lub kabla, potrzebny jest również (Ethernet) ADSL lub modem kablowy, jeśli nie jest wbudowany w router, który zazwyczaj ma miejsce.
routery przewodowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 14151
Statystyki oparte są o 74584 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72864 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 paź 2017 16:08:40
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Cisco 1751 Przewodowa sieć lan Czarny ruter :
Krótki, edytorski opis Cisco 1751 Przewodowa sieć lan Czarny ruter

Cisco 1751 VPN / ADSL Bundle, Modular Router, 1x 10/100Base-T, 64MB DRAM, 32MB Flash, 1x WIC-1ADSL=, 1x (V)WIC slots, 1 VIC Slot, VPN Accelerator, IOS IP Plus Firewall 3DES (VPKG3)
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco 1751 Przewodowa sieć lan Czarny ruter:
To krótkie podsumowanie Cisco 1751 Przewodowa sieć lan Czarny ruter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco 1751, 10,100 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), EIGRP,HSRP,OSPF, Czarny, Zasilanie, 32 MB
Długie podsumowanie opisu Cisco 1751 Przewodowa sieć lan Czarny ruter :

Cisco 1751. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100 Mbit/s. Port wan: Ethernet (RJ-45). Protokół wybierania drogi: EIGRP,HSRP,OSPF. Kolor produktu: Czarny, Diody LED: Zasilanie. Wielkość pamięci flash: 32 MB, Pojemność pamięci wewnętrznej: 64 MB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco 1751 Przewodowa sieć lan Czarny ruter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.