Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco 1760 Przewodowa sieć lan Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna ruter

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1760
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CISCO1760-V
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0746320629506
Kategoria
Z pomocą routera można łączyć sieci. Większość ludzi używa routera do (bezprzewodowej) sieci domowej lub sieci biurowej (LAN) z Internetem. Router zapewnia, że wszystkie komputery w sieci lokalnej mogą być ze sobą podłączone z udostępnionymi zasobami i z Internetem oraz mogą być skonfigurowane aby przekazać żądanie połączenia z komputerów w Internecie do odpowiedniego komputera lokalnego. Aby podłączyć sieć lokalną do Internetu przy pomocy ADSL lub kabla, potrzebny jest również (Ethernet) ADSL lub modem kablowy, jeśli nie jest wbudowany w router, który zazwyczaj ma miejsce.
routery przewodowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 24135
Statystyki oparte są o 74970 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73259 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 gru 2017 03:48:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Cisco 1760 Przewodowa sieć lan Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna ruter :
Krótki, edytorski opis Cisco 1760 Przewodowa sieć lan Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna ruter

10/100 Modular Router with Voice, IP/VOICE Plus, 19-inch chassis
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco 1760 Przewodowa sieć lan Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna ruter:
To krótkie podsumowanie Cisco 1760 Przewodowa sieć lan Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna ruter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco 1760, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 3DES,DES, IOS, Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna
Długie podsumowanie opisu Cisco 1760 Przewodowa sieć lan Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna ruter :

Cisco 1760. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100 Mbit/s, Technologia okablowania: 10/100Base-T(X). Port wan: Ethernet (RJ-45). Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 3DES,DES, Zabezpieczenie firewall: IOS. Kolor produktu: Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna, Diody LED: Zasilanie. Wielkość pamięci flash: 32 MB, Pojemność pamięci wewnętrznej: 64 MB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco 1760 Przewodowa sieć lan Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna ruter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
France 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)