Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco 7206VXR Przewodowa sieć lan Czarny ruter

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
7206VXR
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CISCO7206VXR-CH
Kategoria
Z pomocą routera można łączyć sieci. Większość ludzi używa routera do (bezprzewodowej) sieci domowej lub sieci biurowej (LAN) z Internetem. Router zapewnia, że wszystkie komputery w sieci lokalnej mogą być ze sobą podłączone z udostępnionymi zasobami i z Internetem oraz mogą być skonfigurowane aby przekazać żądanie połączenia z komputerów w Internecie do odpowiedniego komputera lokalnego. Aby podłączyć sieć lokalną do Internetu przy pomocy ADSL lub kabla, potrzebny jest również (Ethernet) ADSL lub modem kablowy, jeśli nie jest wbudowany w router, który zazwyczaj ma miejsce.
routery przewodowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 07 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 26290
Statystyki oparte są o 74673 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 07-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72929 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 paź 2017 16:08:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Cisco 7206VXR Przewodowa sieć lan Czarny ruter :
Krótki, edytorski opis Cisco 7206VXR Przewodowa sieć lan Czarny ruter

7206VXR, 6-slot chassis, Power Supply w/ Slot Covers
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco 7206VXR Przewodowa sieć lan Czarny ruter:
To krótkie podsumowanie Cisco 7206VXR Przewodowa sieć lan Czarny ruter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco 7206VXR, Ethernet (RJ-45), Czarny, 3U, 426,7 mm, 431,8 mm, 133,4 mm
Długie podsumowanie opisu Cisco 7206VXR Przewodowa sieć lan Czarny ruter :

Cisco 7206VXR. Port wan: Ethernet (RJ-45). Kolor produktu: Czarny, Rozmiar układu: 3U. Szerokość produktu: 426,7 mm, Długość urządzenia: 431,8 mm, Wysokość urządzenia: 133,4 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco 7206VXR Przewodowa sieć lan Czarny ruter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Italia 1 distributor(s)