Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW 100Mbit/s huby i koncentratory

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CVPN3030-NR-BUN
Kategoria
Interfejs jest platformą do komunikacji z oprogramowaniem czy urządzeniami peryferyjnymi. Koncentrator oznacza zgromadzenie kilku interfejsów w jednym miejscu.
huby i koncentratory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 14209
Statystyki oparte są o 74560 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72839 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:06:52
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Cisco Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW 100Mbit/s huby i koncentratory :
Krótki, edytorski opis Cisco Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW 100Mbit/s huby i koncentratory

CVPN3030-NR non-redundant hw set sw client & US powercord
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW 100Mbit/s huby i koncentratory:
To krótkie podsumowanie Cisco Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW 100Mbit/s huby i koncentratory arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW, 100 Mbit/s, Motorola PowerPC, 35 W, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 95%
Długie podsumowanie opisu Cisco Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW 100Mbit/s huby i koncentratory :

Cisco Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW. Realna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s, Procesor wbudowany: Motorola PowerPC. Zasilanie: 35 W. Waga produktu: 12,7 kg. Protokoły zarządzające: SNMP, Telnet, HTTP, Możliwości montowania w stelażu: Scalable 2U, Bezpieczeństwo: UL 1950, CSA

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco Bdl CVPN3030 nRdn HW set + SW 100Mbit/s huby i koncentratory oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.