Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco MPEG1 MPEG2 HALF D1 serwer video

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
MPEG1 MPEG2 HALF D1
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
IPTV-MPEG2-HD1
Kategoria
Przekształca analogowe sygnały wideo i wysyła obraz cyfrowy bezpośrednio przez sieć IP, taką jak LAN, intranet lub Internet. W istocie przekształca analogowy system wideo w sieciowy system wideo i umożliwia użytkownikom oglądanie obrazu na żywo przez przeglądarkę internetową lub aplikację oprogramowania znajdującą się na każdym lokalnym lub zdalnym komputerze w sieci. Pozwala upoważnionym użytkownikom z różnych lokalizacji na jednoczesny dostęp do zdjęć z tego samego aparatu analogowego, jak również z aparatów sieciowych jeśli zostały dodane do systemu
serwery video
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5482
Statystyki oparte są o 74624 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72898 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 28 wrz 2005
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco MPEG1 MPEG2 HALF D1 serwer video:
To krótkie podsumowanie Cisco MPEG1 MPEG2 HALF D1 serwer video arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco MPEG1 MPEG2 HALF D1
Długie podsumowanie opisu Cisco MPEG1 MPEG2 HALF D1 serwer video :

Cisco MPEG1 MPEG2 HALF D1

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco MPEG1 MPEG2 HALF D1 serwer video oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.