Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco IP VC 3530 H.320 VIDEOCONF serwer video

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
IP VC 3530 H.320 VIDEOCONF
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
IPVC-3530-VTA
Kategoria
Przekształca analogowe sygnały wideo i wysyła obraz cyfrowy bezpośrednio przez sieć IP, taką jak LAN, intranet lub Internet. W istocie przekształca analogowy system wideo w sieciowy system wideo i umożliwia użytkownikom oglądanie obrazu na żywo przez przeglądarkę internetową lub aplikację oprogramowania znajdującą się na każdym lokalnym lub zdalnym komputerze w sieci. Pozwala upoważnionym użytkownikom z różnych lokalizacji na jednoczesny dostęp do zdjęć z tego samego aparatu analogowego, jak również z aparatów sieciowych jeśli zostały dodane do systemu
serwery video
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5874
Statystyki oparte są o 75516 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73788 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 28 wrz 2005
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco IP VC 3530 H.320 VIDEOCONF serwer video:
To krótkie podsumowanie Cisco IP VC 3530 H.320 VIDEOCONF serwer video arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco IP VC 3530 H.320 VIDEOCONF
Długie podsumowanie opisu Cisco IP VC 3530 H.320 VIDEOCONF serwer video :

Cisco IP VC 3530 H.320 VIDEOCONF

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco IP VC 3530 H.320 VIDEOCONF serwer video oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.