Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco Bdl PIX 501 chassis 10u +SW Li 3DES firewall (hardware)

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Bdl PIX 501 chassis 10u +SW Li 3DES
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PIX-501-BUN-K9
Kategoria
Poprzez umiejscowienie zapory sieciowej pomiędzy siecią lokalną (LAN/WLAN) i Internetem można utrudnić pracę hackerom i innym złowrogim osobom wędrującym po Internecie, w celu osiągnięcia dostępu do sieci lokalnej. Dzieje się tak, jeśli zapora sieciowa jest skonfigurowana poprawnie. Może być to szczególnie istotne dla przedsiębiorstw i ludzi przechowujących ważne informacje w swoim systemie komputerowym. Doskonałą funkcją posiadaną przez większość zapór sieciowych jest możliwość bezpiecznego połączenia sieci lokalnej do innych sieci lokalnych znajdujących się w różnych miejscach w Internecie, tym samym tworząc Wirtualną Sieć Prywatną (VPN). W VPN można bezpiecznie dzielić się zasobami sieciowymi z odległym biurem lub grać w gry z przyjaciółmi, tak jakbyście byli w tej samej sieci lokalnej.
firewalls (hardware)
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 50298
Statystyki oparte są o 75034 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73322 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:07:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco Bdl PIX 501 chassis 10u +SW Li 3DES firewall (hardware):
To krótkie podsumowanie Cisco Bdl PIX 501 chassis 10u +SW Li 3DES firewall (hardware) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco Bdl PIX 501 chassis 10u +SW Li 3DES, 100 Mbit/s, TCP/IP,IPX/SPX,PPPoE,NetBIOS, SNMP, 133 Mhz, 16 MB, 8 MB
Długie podsumowanie opisu Cisco Bdl PIX 501 chassis 10u +SW Li 3DES firewall (hardware) :

Cisco Bdl PIX 501 chassis 10u +SW Li 3DES. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s. protokół Data link: TCP/IP,IPX/SPX,PPPoE,NetBIOS, Protokoły zarządzające: SNMP. Taktowanie procesora: 133 Mhz. Minimalna ilość pamięci RAM: 16 MB, Minimalna pamięć flash: 8 MB, Minimalny procesor: AMD SC520 x86-to-RISC. Standardowe rozwiązania komunikacyjne: Ethernet/FastEthernet, Metoda autentyczności: DHCP support, NAT support, hardware encryption, VPN, manageable, Cechy sieci: LAN,WAN,VPN

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco Bdl PIX 501 chassis 10u +SW Li 3DES firewall (hardware) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.