Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco 3600 FAM. 1P G.SHDSL przełącznik

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
3600 FAM. 1P G.SHDSL
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
WIC-1SHDSL=
Kategoria
Przełącznik łączy segmenty sieci lub urządzenia sieciowe. Nazwa zwykle odnosi się do sieciowego mostu z wieloma portami przetwarzającego dane w warstwie łącza danych (warstwa 2) modelu OSI. Przełączniki, które dodatkowo przetwarzają dane w warstwie 3 i wyżej zwykle nazywane są przełącznikami wielowartswowymi. Przełącznik zbudowany jest z komponentów przełączników sieciowych.
przełączniki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 9385
Statystyki oparte są o 74673 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72929 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 lis 2017 06:59:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Cisco 3600 FAM. 1P G.SHDSL przełącznik :
Krótki, edytorski opis Cisco 3600 FAM. 1P G.SHDSL przełącznik

CISCO 3600 FAM. 1P G.SHDSL WIC NS (MSD)
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco 3600 FAM. 1P G.SHDSL przełącznik:
To krótkie podsumowanie Cisco 3600 FAM. 1P G.SHDSL przełącznik arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco 3600 FAM. 1P G.SHDSL, 0,0023 Gbit/s, voice over IP (VoIP) over DSL with IP quality of service (QoS),IP QoS map to ATM class of service (C
Długie podsumowanie opisu Cisco 3600 FAM. 1P G.SHDSL przełącznik :

Cisco 3600 FAM. 1P G.SHDSL. Szybkość przesyłania danych: 0,0023 Gbit/s, protokół Data link: voice over IP (VoIP) over DSL with IP quality of service (QoS),IP QoS map to ATM class of service (C

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco 3600 FAM. 1P G.SHDSL przełącznik oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)