Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco Catalyst WS-C4506 Zarządzany łącza sieciowe

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzinę produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Catalyst
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
WS-C4506
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
WS-C4506
Kategoria
Przełącznik jest urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest połączenie komputerów w sieć (lokalną), o ile wszystkie komputery mają zainstalowane odpowiednie urządzenia. Przełączniki mogą być połączone szeregowo tworząc większą sieć i przechodząc w odmiany zarządzane i nie zarządzane. Nie zarządzane wersje, z reguły nie mogą filtrować danych i przesyłają wszystkie dane, które są do nich wprowadzane, są więc bardziej odpowiednie dla małych sieci. Przełączniki są łatwe do konfiguracji (wystarczy podłączyć kable sieciowe) i pozwalają na dzielenie się drukarką, miejscem w pamięci i innymi zasobami sieci domowej lub biurowej.
łącza sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 28276
Statystyki oparte są o 74646 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72914 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 lip 2017 17:10:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Cisco Catalyst WS-C4506 Zarządzany łącza sieciowe :
Krótki, edytorski opis Cisco Catalyst WS-C4506 Zarządzany łącza sieciowe

CISCO CAT. 4500 CHASSIS 6- SLOT FAN NO P S
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco Catalyst WS-C4506 Zarządzany łącza sieciowe:
To krótkie podsumowanie Cisco Catalyst WS-C4506 Zarządzany łącza sieciowe arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco Catalyst WS-C4506, Zarządzany, Cisco IOS, 19 kg, 439,7 x 317 x 311,2 mm, VTP,SNMP(Version 1, 2c),MIB,Ethernet MIB etc (look pdf for fool specification)
Długie podsumowanie opisu Cisco Catalyst WS-C4506 Zarządzany łącza sieciowe :

Cisco WS-C4506, Catalyst. Typ przełącznika: Zarządzany. System operacyjny: Cisco IOS. Waga produktu: 19 kg. Wymiary produktu (SxGxW): 439,7 x 317 x 311,2 mm, Cechy sieci: VTP,SNMP(Version 1, 2c),MIB,Ethernet MIB etc (look pdf for fool specification)

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco Catalyst WS-C4506 Zarządzany łącza sieciowe oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
México 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)