Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco Module C4500 SUPERVISOR V(2GE)CON RJ-45

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Module C4500 SUPERVISOR V(2GE)CON RJ-45
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
WS-X4516=
Kategoria
Przełącznik jest urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest połączenie komputerów w sieć (lokalną), o ile wszystkie komputery mają zainstalowane odpowiednie urządzenia. Przełączniki mogą być połączone szeregowo tworząc większą sieć i przechodząc w odmiany zarządzane i nie zarządzane. Nie zarządzane wersje, z reguły nie mogą filtrować danych i przesyłają wszystkie dane, które są do nich wprowadzane, są więc bardziej odpowiednie dla małych sieci. Przełączniki są łatwe do konfiguracji (wystarczy podłączyć kable sieciowe) i pozwalają na dzielenie się drukarką, miejscem w pamięci i innymi zasobami sieci domowej lub biurowej.
Łącza sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 22900
Statystyki oparte są o 96226 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94029 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Jan 2018 02:07:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco Module C4500 SUPERVISOR V(2GE)CON RJ-45:
To krótkie podsumowanie Cisco Module C4500 SUPERVISOR V(2GE)CON RJ-45 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Cisco Module C4500 SUPERVISOR V(2GE)CON RJ-45, 32,768 wejścia, 96 Gbit/s, 1 Gbit/s, SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON, Telnet, SNMP 3, Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet, 400 Mhz

Długie podsumowanie opisu Cisco Module C4500 SUPERVISOR V(2GE)CON RJ-45:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco Module C4500 SUPERVISOR V(2GE)CON RJ-45 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Cisco Module C4500 SUPERVISOR V(2GE)CON RJ-45. Wielkość tabeli adresów: 32,768 wejścia, Przepustowość rutowania/przełączania: 96 Gbit/s