Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Creative Labs I-Trigue 250 głośnik 2,5 W Biały

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Creative Labs
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
I-Trigue 250
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51MF1540AA003
Kategoria
Urządzenie konwertujące impulsy elektryczne w dźwięk.
Głośniki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Creative Labs: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 6764
Statystyki oparte są o 82228 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 30-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80349 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 cze 2018 20:45:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Creative Labs I-Trigue 250 głośnik 2,5 W Biały:
To krótkie podsumowanie Creative Labs I-Trigue 250 głośnik 2,5 W Biały arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Creative Labs I-Trigue 250, 2.0 kanały, Przewodowy, 3,5 mm, 2,5 W, 110 - 20000 Hz, Biały

Długie podsumowanie opisu Creative Labs I-Trigue 250 głośnik 2,5 W Biały:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Creative Labs I-Trigue 250 głośnik 2,5 W Biały oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Creative Labs I-Trigue 250. Rekomendowane użycie: Uniwersalny, Kanały wyjścia audio: 2.0 kanały. Technologia łączności: Przewodowy, Typ interfejsu głośnika: 3,5 mm. Moc wyjściowa (RMS): 2,5 W, Zasięg częstotliwości: 110 - 20000 Hz. Kolor produktu: Biały

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details