Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

D-Link Adapter ENet PCCard RJ45 BNC 10MB karta sieciowa

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
D-Link
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Adapter ENet PCCard RJ45 BNC 10MB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DE-660CT+
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez D-Link: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10169
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 lis 2017 13:28:55
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu D-Link Adapter ENet PCCard RJ45 BNC 10MB karta sieciowa:
To krótkie podsumowanie D-Link Adapter ENet PCCard RJ45 BNC 10MB karta sieciowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
D-Link Adapter ENet PCCard RJ45 BNC 10MB, Przewodowy
Długie podsumowanie opisu D-Link Adapter ENet PCCard RJ45 BNC 10MB karta sieciowa :

D-Link Adapter ENet PCCard RJ45 BNC 10MB. Technologia łączności: Przewodowy

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie D-Link Adapter ENet PCCard RJ45 BNC 10MB karta sieciowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Łączność
Technologia łączności *
Przewodowy
Przepustowość
Szybkość transmisji danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
10Mbps (half duplex); 20Mbps (full duplex)
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
0,01 Gbit/s
Protokoły
protokół Data link
IEEE 802.3 10BASE-T, 10BASE2, 10BASE5
Protokoły zarządzające
CSMA/CD
Praca
Pojemność pamięci wewnętrznej
Ilość pamięci, mierzona w megabajtach, zainstalowana na dysku twardym urządzenia
32 MB
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
92 g
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 55 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-30 - 60 °C
Zakres wilgotności względnej
5 - 90%
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
54 x 85,6 x 5 mm
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Novell NetWare 3.x. 4.x ODI server, Novell NetWare Client 32 for DOS, Microsoft Window 3.x, Window 95, Window NT, Windows NT Advanced Server, Unix
Cechy sieci
Ethernet/Fast Ethernet
X