Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Mbit/s konwerter sieciowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
D-Link
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
DE-856-ST 10BTX TO 10BFX
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DE-856-ST
Kategoria
Urządzenie zmieniające sygnał na przewodzie miedzinym w sygnał przepływający przez światłowody, co pozwala firmie na wprowadzenie kabli światłowodowych bez potrzeby przeprowadzania innych zmian.
network media converters
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez D-Link: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 13899
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 24 sie 2017 01:15:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Mbit/s konwerter sieciowy:
To krótkie podsumowanie D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Mbit/s konwerter sieciowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX, 10 Mbit/s, Ethernet 10Base-T, Ethernet 10Base-FL, Przewodowy, Zasilanie, Ethernet, 51 x 74 x 20 mm
Długie podsumowanie opisu D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Mbit/s konwerter sieciowy :

D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 10 Mbit/s, Technologia okablowania: Ethernet 10Base-T, Ethernet 10Base-FL. Technologia łączności: Przewodowy. Diody LED: Zasilanie. protokół Data link: Ethernet, Wymiary produktu (SxGxW): 51 x 74 x 20 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Mbit/s konwerter sieciowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Sieć komputerowa
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.
10 Mbit/s
Technologia okablowania
Rodzaj wydajności technologii kablowej; z uwzględnieniem włókna lub typu kabla.
Ethernet 10Base-T, Ethernet 10Base-FL
Łączność
Technologia łączności
Przewodowy
Design
Diody LED
Zasilanie
Pozostałe właściwości
protokół Data link
Ethernet
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
51 x 74 x 20 mm
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
1x RJ-45 1x ST
X