Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

D-Link SoHo Network Security Firewall firewall (hardware) 50 Mbit/s

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
D-Link
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SoHo Network Security Firewall
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DFL-200
Kategoria
Poprzez umiejscowienie zapory sieciowej pomiędzy siecią lokalną (LAN/WLAN) i Internetem można utrudnić pracę hackerom i innym złowrogim osobom wędrującym po Internecie, w celu osiągnięcia dostępu do sieci lokalnej. Dzieje się tak, jeśli zapora sieciowa jest skonfigurowana poprawnie. Może być to szczególnie istotne dla przedsiębiorstw i ludzi przechowujących ważne informacje w swoim systemie komputerowym. Doskonałą funkcją posiadaną przez większość zapór sieciowych jest możliwość bezpiecznego połączenia sieci lokalnej do innych sieci lokalnych znajdujących się w różnych miejscach w Internecie, tym samym tworząc Wirtualną Sieć Prywatną (VPN). W VPN można bezpiecznie dzielić się zasobami sieciowymi z odległym biurem lub grać w gry z przyjaciółmi, tak jakbyście byli w tej samej sieci lokalnej.
Firewalls (hardware)
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezD-Link: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 102234
Statystyki oparte są o 96340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94174 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 Mar 2017 11:19:55
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu D-Link SoHo Network Security Firewall firewall (hardware) 50 Mbit/s:
To krótkie podsumowanie D-Link SoHo Network Security Firewall firewall (hardware) 50 Mbit/s arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

D-Link SoHo Network Security Firewall, 50 Mbit/s, 100 Mbit/s, DES,MD5,SHA-1, Zasilanie, Status, Sieć WAN, 16 MB, 0 - 60 °C

Długie podsumowanie opisu D-Link SoHo Network Security Firewall firewall (hardware) 50 Mbit/s:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie D-Link SoHo Network Security Firewall firewall (hardware) 50 Mbit/s oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

D-Link SoHo Network Security Firewall. Przepustowość Firewall: 50 Mbit/s, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s. Szyfrowanie / bezpieczeństwo: DES,MD5,SHA-1. Diody LED: Zasilanie, Status, Sieć WAN. Wielkość pamięci flash: 16 MB. Wymiary produktu (SxGxW): 235 x 162 x 35,6 mm, Waga produktu: 500 g

Przesyłanie danych
Maksymalna szybkość przesyłania danych
100 Mbit/s
Przepustowość Firewall *
50 Mbit/s
Sieć
Liczba tuneli vpn
80
Ochrona
Szyfrowanie / bezpieczeństwo
DES,MD5,SHA-1
Cechy zarządzania
Diody LED
Zasilanie, Status, Sieć WAN
Nośnik danych
Wielkość pamięci flash
16 MB
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 60 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-20 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej
5 - 95%
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)
235 x 162 x 35,6 mm
Waga produktu
500 g