To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

D-Link 3-Port Firewire PCI-Adapter 400 Mbit/s

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
D-Link
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
3-Port Firewire PCI-Adapter
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DFW-500
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
Karty sieciowe
Icecat Product ID :
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by   D-Link: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 32009
Statystyki oparte są o 97136 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 Nov 2017 03:42:48
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu D-Link 3-Port Firewire PCI-Adapter 400 Mbit/s:
To krótkie podsumowanie D-Link 3-Port Firewire PCI-Adapter 400 Mbit/s arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

D-Link 3-Port Firewire PCI-Adapter, Przewodowa, PCI, 400 Mbit/s

Długie podsumowanie opisu D-Link 3-Port Firewire PCI-Adapter 400 Mbit/s:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie D-Link 3-Port Firewire PCI-Adapter 400 Mbit/s oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

D-Link 3-Port Firewire PCI-Adapter. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: PCI. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 400 Mbit/s

Porty i interfejsy
Technologia łączności *
Przewodowa
Interfejs hosta *
PCI
Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
400 Mbit/s
Wymagania systemowe
System operacyjny
Windows 98/2000/XP
Pozostałe funkcje
Pojemność pamięci wewnętrznej
32 MB
Państwo Dystrybutor
Danmark 1 distributor(s)