Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

D-Link Adapter 4xA-port 1xB-Port USB 12Mbit/s huby i koncentratory

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
D-Link
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Adapter 4xA-port 1xB-Port USB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DU-H4
Kategoria
Interfejs jest platformą do komunikacji z oprogramowaniem czy urządzeniami peryferyjnymi. Koncentrator oznacza zgromadzenie kilku interfejsów w jednym miejscu.
huby i koncentratory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez D-Link: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 11200
Statystyki oparte są o 75469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73738 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 gru 2017 13:13:12
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu D-Link Adapter 4xA-port 1xB-Port USB 12Mbit/s huby i koncentratory:
To krótkie podsumowanie D-Link Adapter 4xA-port 1xB-Port USB 12Mbit/s huby i koncentratory arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
D-Link Adapter 4xA-port 1xB-Port USB, 12 Mbit/s, Zasilanie, 102 x 74 x 26 mm
Długie podsumowanie opisu D-Link Adapter 4xA-port 1xB-Port USB 12Mbit/s huby i koncentratory :

D-Link Adapter 4xA-port 1xB-Port USB. Realna szybkość przesyłania danych: 12 Mbit/s. Diody LED: Zasilanie. Wymiary produktu (SxGxW): 102 x 74 x 26 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie D-Link Adapter 4xA-port 1xB-Port USB 12Mbit/s huby i koncentratory oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Łączność
Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) *
Liczba portów lub interfejsów zewnętrznych, do których mogą być podłączone inne urządzenia.
4
Praca
Realna szybkość przesyłania danych *
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności konfiguracji sieci
12 Mbit/s
Design
Diody LED
Zasilanie
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
102 x 74 x 26 mm
X