Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Dicota Venture Case torba na notebooka 39,1 cm (15.4") Aktówka Szary

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Dicota
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Venture Case
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
N2068P
Kategoria
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
Torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezDicota: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5656
Statystyki oparte są o 95124 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92934 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 Nov 2020 13:37:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Dicota Venture Case torba na notebooka 39,1 cm (15.4") Aktówka Szary:
To krótkie podsumowanie Dicota Venture Case torba na notebooka 39,1 cm (15.4") Aktówka Szary arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Dicota Venture Case, Aktówka, 39,1 cm (15.4"), 5 kg

Długie podsumowanie opisu Dicota Venture Case torba na notebooka 39,1 cm (15.4") Aktówka Szary:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Dicota Venture Case torba na notebooka 39,1 cm (15.4") Aktówka Szary oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dicota Venture Case. Typ obudowy: Aktówka, Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 39,1 cm (15.4"). Waga produktu: 5 kg

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.