Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Dynalink NON V92 int W2NT9x PCI Voice modem 56 Kbit/s

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Dynalink
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Modem NON V92 int W2NT9x PCI Voice
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
D56PMI show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Urządzenie konwertujące sygnał cyfrowy z komputera w sygnał elektryczny, który może być przesyłany linią telefoniczną. Modem konwertuje odebrany sygnał elektryczny na dane cyfrowe wysyłane do komputera.
Modemy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezDynalink: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4008
Statystyki oparte są o 96188 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93975 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:10:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Dynalink NON V92 int W2NT9x PCI Voice modem 56 Kbit/s:
To krótkie podsumowanie Dynalink NON V92 int W2NT9x PCI Voice modem 56 Kbit/s arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Dynalink Modem NON V92 int W2NT9x PCI Voice, 56 Kbit/s, Internal, Windows NT/95/98/2000

Długie podsumowanie opisu Dynalink NON V92 int W2NT9x PCI Voice modem 56 Kbit/s:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Dynalink NON V92 int W2NT9x PCI Voice modem 56 Kbit/s oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dynalink Modem NON V92 int W2NT9x PCI Voice. Szybkość modemu: 56 Kbit/s, Model: Internal. System operacyjny: Windows NT/95/98/2000