Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Eminent PCMCIA ISDN 128K Card urządzenie dostępowe ISDN

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Eminent
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PCMCIA ISDN 128K Card
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
7408
Kategoria
Urządzenie, które ma dostęp do ISDN. Telefoniczna sieć ISDN wysyła dane cyfrowe. Istnieją dwa rodzaje dostępu do urządzenia ISDN BRI - podstawowy lub PR - pierwotny.
Urządzenia dostępowe ISDN
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Eminent: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5001
Statystyki oparte są o 81692 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79832 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 gru 2017 11:56:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Eminent PCMCIA ISDN 128K Card urządzenie dostępowe ISDN:
To krótkie podsumowanie Eminent PCMCIA ISDN 128K Card urządzenie dostępowe ISDN arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Eminent PCMCIA ISDN 128K Card, PCMCIA, X.75, X.75NL, Eurofile-Transfer, V.110, V.120, HDLC-Transparant, 14.4 Kbps

Długie podsumowanie opisu Eminent PCMCIA ISDN 128K Card urządzenie dostępowe ISDN:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Eminent PCMCIA ISDN 128K Card urządzenie dostępowe ISDN oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Eminent PCMCIA ISDN 128K Card. Typ interfejsu: PCMCIA, Protokoły Fibre Channel: X.75, X.75NL, Eurofile-Transfer, V.110, V.120, HDLC-Transparant, Maksymalny transfer faksu: 14.4 Kbps

Szczegóły Techniczne
Obsługiwane produkty
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
Notebook
Dołączone oprogramowanie
Program rozpowszechniany razem z innymi produktami, takimi jak oprogramowanie komputerowe urządzenia elektroniczne czy pakiet programów sprzedawanych łącznie. Mogą to być również programy zainstalowane domyślnie na nowym komputerze.
RVS-COM Software
Szybkość transmisji danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
128 Kbps
Modem
Typ interfejsu
PCMCIA
Protokoły Fibre Channel
X.75, X.75NL, Eurofile-Transfer, V.110, V.120, HDLC-Transparant
Maksymalny transfer faksu
14.4 Kbps
Customer service details