Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Enlight 72500SA zabezpieczenia & uchwyty komputerów Full Tower Beżowy 300 W

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Enlight
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
72500SA
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
72500SA
Kategoria
Obudowa komputera to metalowa skrzynka służąca ochronie elementów komputera.
Zabezpieczenia & uchwyty komputerów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEnlight: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3413
Statystyki oparte są o 94393 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92231 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 kwi 2020 11:28:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Enlight 72500SA zabezpieczenia & uchwyty komputerów Full Tower Beżowy 300 W:
To krótkie podsumowanie Enlight 72500SA zabezpieczenia & uchwyty komputerów Full Tower Beżowy 300 W arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Enlight 72500SA, Full Tower, PC, Metal, Beżowy, ATX, CE, FCC, UL, TUV

Długie podsumowanie opisu Enlight 72500SA zabezpieczenia & uchwyty komputerów Full Tower Beżowy 300 W:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Enlight 72500SA zabezpieczenia & uchwyty komputerów Full Tower Beżowy 300 W oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Enlight 72500SA. Układ: Full Tower, Model: PC, Materiały: Metal. Zasilanie: 300 W. Szerokość produktu: 195 mm, Głębokość produktu: 480 mm, Wysokość produktu: 425 mm. Wewnętrzne kieszenie na napęd: 1 x 3.5", Zewnętrzne kieszenie na napęd: 2 x 3.5", 4 x 5.25"

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.