Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson LQ-2180 drukarka igłowa 480 cps

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
LQ-2180
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C11C272023GA
Kategoria
Drukarka igłowa jest rodzajem drukarki z głowicą drukującą pod wpływem nacisku, uderzając w papier taśmą nasączoną atramentem, podobnie jak maszyna do pisania. W przeciwieństwie do maszyny do pisania, litery są rysowane mozaikowo, przez igły, stąd mogą być drukowane różne czcionki i dowolne grafiki. Ponieważ drukowanie odbywa się przez wywieranie mechanicznego nacisku, drukarki te mogą tworzyć kopie kalki.
Drukarki igłowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEpson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 14647
Statystyki oparte są o 95176 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92991 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Mar 2020 13:50:18
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson LQ-2180 drukarka igłowa 480 cps:
To krótkie podsumowanie Epson LQ-2180 drukarka igłowa 480 cps arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Epson LQ-2180, 480 cps, 360 cps, A3 (297 x 420 mm), 55 dB, Bi-kierunek, 8 milionów znaków

Długie podsumowanie opisu Epson LQ-2180 drukarka igłowa 480 cps:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson LQ-2180 drukarka igłowa 480 cps oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Epson LQ-2180. Maksymalna prędkość druku: 480 cps, Normalna prędkość druku: 360 cps. Maksymalny obszar wydruku: A3 (297 x 420 mm). Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie): 55 dB. Kierunek druku: Bi-kierunek, Czas eksploatacji taśmy: 8 milionów znaków. Wymiary produktu (SxGxW): 268 x 639 x 402 mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.