Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson LX-300+ MATRIX PRINTER 337znaków na sekundę drukarka igłowa

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
LX-300+ MATRIX PRINTER
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C11C294033
Kategoria
Drukarka igłowa jest rodzajem drukarki z głowicą drukującą pod wpływem nacisku, uderzając w papier taśmą nasączoną atramentem, podobnie jak maszyna do pisania. W przeciwieństwie do maszyny do pisania, litery są rysowane mozaikowo, przez igły, stąd mogą być drukowane różne czcionki i dowolne grafiki. Ponieważ drukowanie odbywa się przez wywieranie mechanicznego nacisku, drukarki te mogą tworzyć kopie kalki.
drukarki igłowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Epson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 12766
Statystyki oparte są o 74646 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72914 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:06:49
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Standard warranty: 1 year Replacement or Repair
Extension to 3 years Replacement or Repair
Optional Upgrade to 3 years On Site Warranty
Długa nazwa produktu Epson LX-300+ MATRIX PRINTER 337znaków na sekundę drukarka igłowa :
Krótki, edytorski opis Epson LX-300+ MATRIX PRINTER 337znaków na sekundę drukarka igłowa

LX-300+ Dot matrix printer 9 pin 337 cps Serial and Parallel interfaces
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson LX-300+ MATRIX PRINTER 337znaków na sekundę drukarka igłowa:
To krótkie podsumowanie Epson LX-300+ MATRIX PRINTER 337znaków na sekundę drukarka igłowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Epson LX-300+ MATRIX PRINTER, 337 znaków na sekundę, 270 znaków na sekundę, 49 dB, 366 x 275 x 159 mm, Continuous paper, Single sheet 52 to 90 g/m², 1 draft fonts, 2 NLQ fonts, 8 Barcode fonts
Długie podsumowanie opisu Epson LX-300+ MATRIX PRINTER 337znaków na sekundę drukarka igłowa :

Epson LX-300+ MATRIX PRINTER. Maksymalna prędkość druku: 337 znaków na sekundę, Normalna prędkość druku: 270 znaków na sekundę. Poziom hałasu Lc IEC: 49 dB. Wymiary produktu (SxGxW): 366 x 275 x 159 mm, Obsługiwane nośniki: Continuous paper, Single sheet 52 to 90 g/m², Czcionki dołączone: 1 draft fonts, 2 NLQ fonts, 8 Barcode fonts

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson LX-300+ MATRIX PRINTER 337znaków na sekundę drukarka igłowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.