Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson STYLUS PHOTO 925 9PPM Kolor drukarka atramentowa

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
STYLUS PHOTO 925 9PPM
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C11C475044
Kategoria
Drukarki atramentowe są najbardziej właściwymi drukarkami do użycia w domu i w małych biurach. Nie są one zazwyczaj tak szybkie, jak drukarki laserowe, ale drukują w bardzo wysokiej jakości i są niedrogie
drukarki atramentowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Epson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 11574
Statystyki oparte są o 74981 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73270 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 12:01:10
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson STYLUS PHOTO 925 9PPM Kolor drukarka atramentowa:
To krótkie podsumowanie Epson STYLUS PHOTO 925 9PPM Kolor drukarka atramentowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Epson STYLUS PHOTO 925 9PPM, 8,5 strony na minutę, 5760 x 720 DPI, 8,5 strony na minutę, 32 KB, 100 arkusze, Windows 98/ME/2000/XP/MacOS 8.1 or later/MacOS X 10.1 or later
Długie podsumowanie opisu Epson STYLUS PHOTO 925 9PPM Kolor drukarka atramentowa :

Epson STYLUS PHOTO 925 9PPM. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 8,5 strony na minutę, Rozdzielczość koloru: 5760 x 720 DPI, Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter): 8,5 strony na minutę. Rozmiar bufora: 32 KB. Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): 100 arkusze. System operacyjny: Windows 98/ME/2000/XP/MacOS 8.1 or later/MacOS X 10.1 or later

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson STYLUS PHOTO 925 9PPM Kolor drukarka atramentowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2017-03-01
Testseek zebrał [50] opinii ekspertów o [Product Name], a średnia ocena ekspertów wyniosła [90] ze 100. Średnia ocena odzwierciedla zdanie społeczności ekspertów o tym produkcie. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby zobaczyć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
58%