Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson EMP-820

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Epson EMP-820
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
V11H065040
Kategoria
Użyj rzutnika do projekcji obrazu z Twojego laptopa, komputera, odtwarzacza DVD, nagrywarki wideo lub innego urządzenia z kompatybilnym złączem, na ścianie lub na specjalnie zaprojektowanym ekranie do projekcji. Z takim urządzeniem poprowadzenie profesjonalnej i przejrzystej prezentacji jest łatwe. Możesz również stworzyć swoje własne kino domowe!
projektory danych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Epson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 15127
Statystyki oparte są o 74981 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73270 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 sie 2017 03:42:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Epson EMP-820 :
Krótki, edytorski opis Epson EMP-820

Uniwersalne, przenone, biurowe projektory multimedialne
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson EMP-820:
To krótkie podsumowanie Epson EMP-820 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Epson Epson EMP-820, 2500 ANSI lumeny, XGA (1024x768), 400:1, LCD, 4 kg, Przewodowy
Długie podsumowanie opisu Epson EMP-820 :

Epson Epson EMP-820. Jasność projektora: 2500 ANSI lumeny, Naturalna rozdzielczość projektora: XGA (1024x768), Współczynnik kontrastu (typowy): 400:1. Typ ekranu: LCD. Waga produktu: 4 kg. Technologia łączności: Przewodowy, Wyjście: Screen Size (Projection distance) 30 to 300inch (0.87 to 12.48m), Wymiary produktu (SxGxW): 349 x 276 x 114 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson EMP-820 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.