Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fellowes Poweshred P-67Cs niszczarka Rozdrabnianie krzyżowe 22,9 cm 70 dB

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fellowes
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Poweshred P-67Cs
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
3216701
Kategoria
Upewnij się, że poufne, ale już nie potrzebne informacje, którymi dysponujesz są zniszczone na zawsze; użyj niszczarkę papieru!
Niszczarki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFellowes: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4517
Statystyki oparte są o 94336 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92193 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fellowes Poweshred P-67Cs niszczarka Rozdrabnianie krzyżowe 22,9 cm 70 dB:
To krótkie podsumowanie Fellowes Poweshred P-67Cs niszczarka Rozdrabnianie krzyżowe 22,9 cm 70 dB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fellowes Poweshred P-67Cs, Rozdrabnianie krzyżowe, 22,9 cm, 70 dB, SafeSense, 85 mm/min, 8 ark.

Długie podsumowanie opisu Fellowes Poweshred P-67Cs niszczarka Rozdrabnianie krzyżowe 22,9 cm 70 dB:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fellowes Poweshred P-67Cs niszczarka Rozdrabnianie krzyżowe 22,9 cm 70 dB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fellowes Poweshred P-67Cs. Rozdrabniacz: Rozdrabnianie krzyżowe, Szerokość zakresu pracy: 22,9 cm, Poziom hałasu: 70 dB. Wymiary produktu (SxGxW): 368 x 298 x 367 mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.