Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fellowes Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ folia do laminowania

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fellowes
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
53510
Kategoria
Plastikowa przezroczysta oprawa stosowana do zwiększenia odporności np. papieru na wodę. Powierzchnia pokrywana jest laminatem, który zabezpiecza pokryty materiał.
Folie do laminowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFellowes: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6190
Statystyki oparte są o 95107 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92905 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 Mar 2017 12:11:25
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Fellowes Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ folia do laminowania :
Krótki, edytorski opis Fellowes Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ folia do laminowania

Folie do laminacji błyszczące 100 mik
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fellowes Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ folia do laminowania:
To krótkie podsumowanie Fellowes Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ folia do laminowania arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fellowes Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ

Długie podsumowanie opisu Fellowes Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ folia do laminowania:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fellowes Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ folia do laminowania oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fellowes Glossy Pouches A5 100 pcs. 100mµ

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.