Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fellowes Quasar 500 500 ark.

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fellowes
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Quasar 500
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
5620801
Kategoria
Zorganizuj wszystkie swoje dokumenty dziurkując je i przechowując w segregatorach. Nadaj swoim raportom profesjonalny wygląd, miej je oprawione. Dzięki tym urządzeniom możesz zrobić to i o wiele więcej.
Urządzenia bindujące
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFellowes: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 14975
Statystyki oparte są o 95028 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92827 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 Mar 2017 12:11:25
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 2 lata gwarancji na urządzenie.
Długa nazwa produktu Fellowes Quasar 500 500 ark. :
Krótki, edytorski opis Fellowes Quasar 500 500 ark.

Bindownica QUASAR 500
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fellowes Quasar 500 500 ark.:
To krótkie podsumowanie Fellowes Quasar 500 500 ark. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fellowes Quasar 500, 500 ark.

Długie podsumowanie opisu Fellowes Quasar 500 500 ark.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fellowes Quasar 500 500 ark. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fellowes Quasar 500. Waga produktu: 8,89 kg. Wymiary produktu (SxGxW): 460 x 390 x 130 mm, Zalecana gramatura nośników: 80 g/m²

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Polska 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)