Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fellowes 5620901 urządzenie bindujące 500 ark. Grafitowy

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fellowes
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
5620901
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
5620901
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0043859512157
Kategoria
Zorganizuj wszystkie swoje dokumenty dziurkując je i przechowując w segregatorach. Nadaj swoim raportom profesjonalny wygląd, miej je oprawione. Dzięki tym urządzeniom możesz zrobić to i o wiele więcej.
Urządzenia bindujące
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFellowes: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 19962
Statystyki oparte są o 94994 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92816 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 27 Jun 2019 19:00:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 2 lata
Długa nazwa produktu Fellowes 5620901 urządzenie bindujące 500 ark. Grafitowy :
Krótki, edytorski opis Fellowes 5620901 urządzenie bindujące 500 ark. Grafitowy

Bindownica elektryczna, Quasar e 500
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fellowes 5620901 urządzenie bindujące 500 ark. Grafitowy:
To krótkie podsumowanie Fellowes 5620901 urządzenie bindujące 500 ark. Grafitowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fellowes 5620901, Prąd elektryczny, 500 ark., Grafitowy

Długie podsumowanie opisu Fellowes 5620901 urządzenie bindujące 500 ark. Grafitowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fellowes 5620901 urządzenie bindujące 500 ark. Grafitowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fellowes 5620901. Szerokość produktu: 426 mm, Głębokość produktu: 398 mm, Wysokość produktu: 130 mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Polska 1 distributor(s)
United Kingdom 4 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)