Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fellowes Starlet 90 90 ark.

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fellowes
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Starlet 90
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
5630301
Kategoria
Zorganizuj wszystkie swoje dokumenty dziurkując je i przechowując w segregatorach. Nadaj swoim raportom profesjonalny wygląd, miej je oprawione. Dzięki tym urządzeniom możesz zrobić to i o wiele więcej.
Urządzenia bindujące
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFellowes: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 20545
Statystyki oparte są o 94994 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92816 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 Mar 2017 12:11:25
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 2 lata gwarancji na urządzenie.
Długa nazwa produktu Fellowes Starlet 90 90 ark. :
Krótki, edytorski opis Fellowes Starlet 90 90 ark.

Bindownica STARLET 90
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fellowes Starlet 90 90 ark.:
To krótkie podsumowanie Fellowes Starlet 90 90 ark. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fellowes Starlet 90, 90 ark.

Długie podsumowanie opisu Fellowes Starlet 90 90 ark.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fellowes Starlet 90 90 ark. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fellowes Starlet 90. Waga produktu: 3,5 kg. Wymiary produktu (SxGxW): 450 x 250 x 80 mm, Zalecana gramatura nośników: 80 g/m²

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Polska 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)