Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujifilm NP 120 - Camera battery Li-Ion 1800 mAh Litowo-jonowa (Li-Ion)

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujifilm
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
NP 120 - Camera battery Li-Ion 1800 mAh
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
40725123
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFujifilm: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7916
Statystyki oparte są o 95050 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92866 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:14
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujifilm NP 120 - Camera battery Li-Ion 1800 mAh Litowo-jonowa (Li-Ion):
To krótkie podsumowanie Fujifilm NP 120 - Camera battery Li-Ion 1800 mAh Litowo-jonowa (Li-Ion) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujifilm NP 120 - Camera battery Li-Ion 1800 mAh, 1800 mAh, Litowo-jonowa (Li-Ion)

Długie podsumowanie opisu Fujifilm NP 120 - Camera battery Li-Ion 1800 mAh Litowo-jonowa (Li-Ion):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujifilm NP 120 - Camera battery Li-Ion 1800 mAh Litowo-jonowa (Li-Ion) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujifilm NP 120 - Camera battery Li-Ion 1800 mAh. Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Pojemność baterii: 1800 mAh, Przeznaczenie: Aparat fotograficzny. Waga produktu: 42,52 g

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.