Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujifilm NH-20 Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) 700 mAh

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujifilm
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
NH-20
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
40725142
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFujifilm: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5114
Statystyki oparte są o 95232 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93039 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:13
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujifilm NH-20 Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) 700 mAh:
To krótkie podsumowanie Fujifilm NH-20 Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) 700 mAh arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujifilm NH-20, 700 mAh, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)

Długie podsumowanie opisu Fujifilm NH-20 Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) 700 mAh:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujifilm NH-20 Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) 700 mAh oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujifilm NH-20. Technologia baterii: Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), Pojemność baterii: 700 mAh, Obsługiwane produkty: For FinePix F420